Hydrex™ Geautomatiseerde koelwaterbehandeling

HYDREXTM AquaVista is een geautomatiseerd controle- en monitorsysteem dat een optimale dosering van koelwater chemicaliën, in zowel open als gesloten koelcircuits, garandeert.

Overzicht

Koelsystemen, die water gebruiken voor het warmtewisseling proces, zijn onderhevig aan corrosie, afzettingen, vervuiling en microbiologische groei. Additieven voor waterbehandeling helpen u deze ongewenste bijwerkingen te voorkomen.

Om een ​​efficiënte, kosteneffectieve en milieuvriendelijke behandeling te garanderen, is het noodzakelijk om de dosering van chemicaliën continu aan te passen op fluctuerende suppletie- en koelwater parameters. Hiermee houdt uw systeem de prestaties op peil, verlengt u de levensduur en voorkomt u gezondheidsrisico's voor het bedieningspersoneel en omwonenden.

Met HYDREXTM AquaVista besturen en monitoren operators het koelwaterbehandeling proces. Dit kan zowel ter plaatse als op afstand.

 

Kenmerken

  • Meting en documentatie van belangrijke parameters zoals pH, geleidbaarheid, redox, productinhoud en corrosiesnelheden.
  • Interface voor procesbesturingssystemen via Profibus of analoge data.
  • Datavisualisatie voor trendanalyse.
  • Alarmmelding bij afwijking van standaard parameters of problemen.
  • Besturing op locatie of via mobiele apparaten, zoals met tablet of smartphone.
     

Voordelen

  • Efficiënte en betrouwbare werking dankzij effectieve bescherming tegen afzettingen, corrosie en microbiologische groei.
  • Makkelijk te gebruiken.
  • Ruimtebesparing door compact ontwerp.
  • Lagere servicekosten en snelle reactie dankzij onderhoud op afstand.
  • Voldoet aan de vereisten van relevante richtlijnen.
     

Functies

  • Remmer controle en dosering.
  • Volume afhankelijke dosering van remmers mogelijk.
  • Dosering van twee verschillende biociden.
  • Dosering van een aparte dispergeerder.
  • pH-regeling en bediening van de doseerpomp.
  • Afvoerregeling en aansturing via tijd, watervolume of geleidbaarheid.

 

Specificaties

  • 8 analoge ingangen 0/4 - 20 mA.
  • 6 analoge uitgangen 0/4 - 20 mA.
  • 2 ingangen voor watermeters.
  • 16 digitale ingangen.
  • 16 digitale uitgangen.
  • Kleuren touchscreen met hoge resolutie.

 

Heeft u interesse in Hydrex™Aquavista? Neem dan contact met ons op.